foto

Zakwaterowanie

KKrynica-Zdrój posiada rozbudowaną bazę noclegową składającą się z ponad 90 obiektów, z których korzysta ponad milion turystów rocznie. Szczególną zaletą hoteli jest ich odległość od trasy biegów – zaledwie 3 kilometry.

Zróżnicowany standard obiektów noclegowych odpowiada konkretnym potrzebom uczestników Mistrzostw Świata w Biegach Górskich – biegaczy, VIP'ów, kierownictwa i obsługi.

Hotele
Krynickie hotele znane są z wysokiej jakości usług i unikalnych warunków, dzięki którym goście mogą cieszyć się z wyjątkowej atmosfery i fachowej opieki.

Ośrodki Wypoczynkowe
To duże obiekty zapewniające wszechstronne usługi turystyczne. Pokoje są komfortowe i utrzymane zgodnie ze standardami hotelowymi. Ośrodki zazwyczaj znajdują się w otoczeniu gór, posiadają swoją własną infrastrukturę turystyczną a ich oferta jest skierowana do dużych grup.

Obiekty typu Bed & Breakfast
Kameralne zakwaterowanie dla 20-30 gości. Komfortowe wnętrza stwarzają domową atmosferę, która gwarantuje spokojny wypoczynek. Pokoje posiadają podstawowe wyposażenie takie jak własne łazienki, TV, łącza internetowe.

WAŻNE INFORMACJE: Gwarantowane jest pełne wyżywienie. Zakwaterowanie obejmuje dostosowane do potrzeb biegaczy wyżywienie bogate w węglowodany i proteiny, obejmujące owoce i warzywa. Ponadto, jeżeli miejsce zakwaterowania znajduje się daleko od trasy biegów zapewniona będzie często funkcjonująca komunikacja.